DE – Čištění sendvičových panelů otestované v laboratořích výrobce povrchové úpravy

Poptat službu

Lakované povrchy sendvičových panelů jsou jedním z nejcitlivějších povrchů na údržbu. Povrchová úprava panelů je velmi citlivá na neodbornou manipulaci. Nevhodné PH použité chemie, vysoký tlak nebo nevhodná teplota vody nenávratně poškodí povrch panelů. Takové poškození se v první fázi projevuje ztrátou lesku povrchové úpravy, následně i změnou barvy a struktury.  Ztráta původní kvality povrchové úpravy vede k rychlému stárnutí a neposledně ke ztrátě estetické kvality.

Proto se tým Panel Integrity s.r.o. dlouhodobě věnuje nejen laboratorní přípravě našich postupů čištění a monitorování vývoje top coatu v čase ale především podrobné analýze každého případu znečištění a preciznímu provedení odtranění nečistot povrchu.

 

Všechny naše postupy jsme úspěšně otestovali v laboratořích výrobce lakovaných plechů.

Analýza a odborné odstranění znečištění povrchové úpravy sendvičových panelů

V rámci specializovaných projektů team společnosti Panel Integrity identifikoval postupy údržby i specializovaného čištění sendvičových panelů, které jsou zcela bezpečné a povrch nijak nepoškozují. Naše postupy uspěli i v případech odstraňování lepidla z panelů. Všechny naše postupy jsme otestovali ve spolupráci s výrobcem.

Pro jednotlivé projekty údržby a čištění disponuje společnost Panel Integrity s.r.o. specializovanými postupy i odpovídající technikou.  Naše standardní vybavení pokrývá následující portfolio služeb:

9

Odborné čištění sendvičových panelů

9

Odstraňování zbytkové fólie

9

Odstraňování zbytkového lepidla

9

Pravidelnou údržbu sendvičových panelů

9

Specializované čištění na míru dle potřeb klient

9

Odborné zprávy a studie znečištění/ znehodnocení povrchové úpravy panelů