DE – Profesionální péče o povrchy a sendvičové panely

Renovujeme, lakujeme a čištíme sendvičové panely. Zajistíme odbornou opravu blisterů a vyřešíme poškození povrchové úpravy. Provádíme specializované čištění technologických celků. Poskytujeme analýzy stavu povrchové úpravy i odborné posudky stavu povrchové úpravy. Nabízíme možnosti chemického čištění, horko-tlakého čištění i čištění demineralizovanou vodou.

Naše služby

Oprava blisterů sendvičových panelů

Čištění sendvičových panelů

Lakování
sendvičových panelů

Čištění technologických celků

Máme zkušený a odborný tým  

Zaměřujeme se na precizní provedení poskytovaných služeb po celé Evropě. Práce ve výškách je pro nás samozřejmostí. 

Představení společnosti 

Společnost Panel Integrity s.r.o. se zaměřuje na profesionální řešení v oblasti renovací, čištění a ochrany povrchů. Znalosti nejkvalitnější chemie dostupné na Evropském trhu v kombinaci se speciálními postupy renovací a čištění vyvinutými naší společnosti přináší na trh bezkonkurenční službu umožňující naším klientům řešit vysoce odborně jakýkoli problém znečištění povrchů.

Odborné znalosti našich konzultantů a služby špičkových laboratoří nám umožňují přistupovat k jakýmkoli výzvám nejen s naprostou profesionalitou, ale i s notnou dávkou optimismu.

Řešení přinášíme klientům působících v oblastech průmyslových a výrobních prostor, obchodních center i maloprodejen, velkých obytných objektů, soukromých rezidencí, stavebnictví, prostor potravinové i živočišné výroby, restaurací, objektů hotelových služeb apod.

BOZP dle standardů EU jsou pro nás samozřejmostí. Nad rámec povinných standardů se zaměřujeme na maximální ochranu životního prostředí i jak při výběrů postupů čištění tak provozu celé naší společnosti.

Čištění horkotlakem, demineralizovanou vodou i chemické čištění 

Disponujeme širokou škálou technologií a postupů pro čištění povrchů a povrchových úprav.  Díky zkušenostem našeho týmu můžeme nabídnou bezpečnou péči pro vaše stroje i haly.