DE – Lakování a renovace povrchové úpravy sendvičových panelů

 

 

Lakované povrchy sendvičových panelů jsou jedním z nejcitlivějších povrchů na údržbu. Povrchová úprava panelů je velmi citlivá na neodbornou manipulaci. Nevhodné PH použité chemie, vysoký tlak nebo nevhodná teplota vody nenávratně poškodí povrch panelů. Takové poškození se v první fázi projevuje ztrátou lesku povrchové úpravy, následně i změnou barvy a struktury.  Ztráta původní kvality povrchové úpravy vede k rychlému stárnutí a neposledně ke ztrátě estetické kvality.

Renovace povrchové úpravy

Team společnosti Panel Integrity specializovaný na lakovaní povrchu sendvičových panelů používá ověřené postupy pro dlouhodobou ochranu a estetickou úpravu sedvičových panelů.  Naše postupy uspěli i v případech renovace znehodnocené povrchové úpravy a stabilizace povrchu. Všechny naše postupy jsou v souladu s doporučením s výrobci barev a povrchových úprav.

Pro jednotlivé projekty údržby a čištění disponuje společnost Panel Integrity s.r.o. specializovanými postupy i odpovídající technikou.

Branding hal

Nabízíme možnost brandigu a vizuální identity vaší haly. Můžete si vybrat z velké škály barev nejen RAL (s vyjímkou barev obsahujících kovy). Přizpůsobením povrchové úpravy panelů do firmeních barev získá vaše společnost jednotnou identitu a nezaměnitelný charakter.